Nabídka práce

Servisní technik  - montážník

Vzdělání středoškolské, nebo vyučen elektro - IT, požadujeme aktivní samostatnou manuálně zručnou osobnost -  Pracovište Ostrava

Pracovní náplň:

• Instalace internetu u zákazníků
• poskytování technické podpory pro stávající zákazníky
• Po zapracování postup na pozici samostatného technika

Co to přesně znamená ?

Vědět, co je to vrtačka a jak se používá, při práci je zapotřebí občas vyvrtat  díru do železa nebo do zdi.
Mít platný řidičský průkaz a umět alespoň trochu jezdit. K zákazníkovi je zapotřebí přijet. Auta máme firmení, ale pokud jste zvyklí na vlastní nevadí nám to.
Umět používat žebřík, vědět, jak jej postavit ať nikam nespadnete a jste schopni z žebříku namontovat třeba domácí wifi.
Vědět, co je to zatloukací hmoždínka a jak se používá. Instalace děláme tak, aby byly i hezké a proto se lištují.
Umět používat základní nářadí, jako jsou klíče, kleště, kladívko, metr. Jak se používají speciální kleště na konektory Vás naučíme.
Nebát se vylézt na střechu. Na střeše je většinou okénko a lávka pro montáž, takže to není nic složitého.
Mít základní povědomí o elektrice, vyhláška 50 je výhodou, ale není podmínkou.

Očekávame:
• Znalost problematiky WIFI sítí, konfigurace zařízení u klientů, konfigurace síťové karty v PC
• Základní znalosti antén a zařízení pro bezdrátové technologie
• Manuální zručnost, schopnost práce ve výškách (střechy)
• Řidičský průkaz
• komunikační schopnosti, vstřícnost, schopnost vést obchodní jednání
• schopnost samostatné práce,
• dobrá znalost práce s PC ( Windows, Excel, Word, Outlook, atd.)
• vysoké pracovní nasazení

Plat 20 000 - 35 000 podle dosažených výsledků. Firemní benefity.  Nástup dle dohody.

Životopis s průvodním dopisem laskavě zašlete na email  prace@vseprowifi.cz

V případě, že Váš životopis zařadíme mezi vhodné uchazeče, budeme Vás informovat o výběrovém řízení.

Pokračovat
vlevodole