AKCE pro připojení
 

AKCE pro připojení

Akce na připojení k internetu

Domácí wifi ZDARMA !!!

Nová velmi zajímavá akce pro nové zákazníky nebo pro zákazníky prodlužující smlouvu. Po dobu trvání Vaší nové smlouvy Vám poskytneme bezplatně domácí WIFI přístupová bod pro Vaše maximální pohodlí. Přístupový bod pracuje na frekvenci 2,4GHz a má dosah cca přes 2 místnosti (záleží na stavu konstrukce domu), dosah lze dále zvýšit výměnou antény. Zařízení poskytuje dostatečnou bezpečnost Vašich dat (WPA a aWPA2 šifrování). Zařízení poskytujeme BEZPLATNĚ se smlouvou na dobu 2 let k tarifům vyšším než 300kč/měsíčně. Dále nabízíme možnost nastavení zařízení u zákazníka za zvýhodněnou cenu 350kč (běžná cena služby cca 600Kč) včetně poučení a zaškolení obsluhy.

Při využití této akce získáváte možnost opravdové mobility domácího připojení po svém bytě, domě, zahrádce.

Akce platí pouze do vyčerpání zásob. Přístupová bod zůstává majetkem společnosti SEWECOM ONLINE s.r.o.

VOLEJTE po - pá od 9-15  602 503 007   VOLEJTE po - pá od 9-15  602 503 007 

Připojení už za 1 Kč.

Platí pro nejoblíbenější tarify  HOME standart a lepší a uzavření smlouvy na 24 měsíců.

Využijte naší nabídky připojení v objektech, kde již máme instalované rozvody. Připojení nového účastníka v těchto objektech provádíme již za 1kč.

Ještě u Vás nemáme rozvody? Je to jednoduché, v tomto případě stačí, aby se domluvilo minimálně 5 zájemců ve vchodě, kteří budou mít zájem službu využívat následujících 24 měsíců a provedeme instalaci za 1 korunu. V případě vyššího počtu zájemců objektu možnost domluvení individuálního řešení "šitého na míru zájemcům".

V případě, že zařízení pro bezdrátový příjem vlastníte a umíte jej nastavit podle našich požadavků, připojíme Vás také za 1 Kč. Podmínkou je kompletní instalace provedená uživatelem a nastavení zařízení dle našich požadavků. Při této instalaci není zahrnuta v ceně návštěva technika v místě instalace. Můžete využít kteroukoliv z našich aktuálních akcí.

Bydlíte v rodinném domku? I pro Vás máme výhodnou akci na získání levného a spolehlivého internetu. Instalaci Vám provedeme a internet zapojíme už od 500 Kč při smlouvě na 24 měsíců. Co to v praxi znamená ? Je to jednoduché, náš technik po posouzení situace případně po provedení měření navrhne řešení připojení. Za paušální poplatek 500Kč získáte do bezplatného užívání kvalitní bezdrátovou jednotku a vhodnou anténu o zisku do 10dBi. Jediné co zbývá na Vás je zhotovení a připravení vhodného stožáru a vlastních rozvodů v domě (provrtání děr, natažení kabelu). V případě zájmu technik může provést i rozvody v objektu, tato služba je hrazena podle ceníku a závisí na místní situaci. V případě zájmu Vám  technik provede kalkulaci ceny práce a materiálu při měření. Akci lze uskutečnit pouze pokud bude technicky realizovatelná. V případě nutnosti použití silnější antény (síto, panel nad 10dbi) se cena instalace zvýší pouze o rozdíl ceny těchto antén.

Chcete smlouvu bez závazků? I pro Vás máme řešení, zařízení  Vám můžeme za velmi výhodných podmínek prodat, zapůjčit nebo pronajmout. Také můžete samozřejmě využít jakékoliv kompatibilní zařízení, které již vlastníte. V případě, že zařízení vlastníte a umíte jej nastavit podle našich požadavků, připojíme Vás také za 1 Kč.

Jak připojení získat? jednoduše, kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře nebo telefonicky v pracovní dny od 9 do 15 na čísle 602 503 007 a naše operátorka vloží Vaši poptávku do systému. Technik Vás bude kontaktovat a dořeší vše potřebné.

Podmínkou pro instalaci je souhlas majitele nemovitosti a technická realizovatelnost. V případě jednání s bytovým družstvem zajistíme potřebné doklady a vyřešíme kompletní agendu nutnou pro umístění zařízení (elektro, projekt, dokumentace . . . ). Na Vás zůstane pouze zajištění souhlasu případných majitelů bytových jednotek (pokud ve vchodu jsou). Jsme schopni zajistit i tuto část agendy, ale zkušenosti ukázaly, že je lepší a schůdnější, pokud tento souhlas zajišťují přímo zákazníci, kteří v dané lokalitě bydlí.

VOLEJTE po - pá od 9-15  602 503 007   VOLEJTE po - pá od 9-15  602 503 007 

Pokračovat
Napište první názor na tento produkt !
logo