W-Star UCAM7x10 - Endoskopická kamera, sonda 7 mm, 10 m flexibilní kabel, konektor 3v1
 


W-Star UCAM7x10 - Endoskopická kamera, sonda 7 mm, 10 m flexibilní kabel, konektor 3v1

Výrobce
W-STAR

 
 

USB endoskopická kamera s průměrem sondy 7 mm a velmi ohebným, flexibilním kabelem délky 10 m pro hloubkové kontroly. Nativní rozlišení 640 x 480 px (VGA), maximální interpolované rozlišení 1280 x 720 px, voděodolné provedení IP67 a přísvit 6x LED. Univerzální konektor 3v1 (USB, micro USB, USB-C), kompatibilní s Android (OTG) a Windows.

Cena:
499,00Kč
bez DPH 412,40Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: UCAM7x10
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

USB endoskopická kamera W-Star UCAM7x10 slouží jako inspekční kamera s větším dosahem a lepší kvalitou obrazu pro kontrolu hůře přístupných míst pomocí mobilního telefonu nebo počítače. Je určena pro situace, kdy je potřeba dostat se hlouběji do dutin, rozvodů nebo potrubí a zároveň mít detailnější obraz než u tenčích modelů.


Sonda o průměru 7 mm umožňuje pohodlné použití i v běžných servisních aplikacích. Kamera nabízí nativní rozlišení 640 x 480 px (VGA) a maximální interpolované rozlišení 1280 x 720 px, což může být užitečné například pro zobrazení na větší obrazovce. Měkký, plně flexibilní kabel délky 10 m je vhodný pro vedení v dlouhých trasách a ohybech, kde není vyžadováno, aby kabel držel pevný tvar. Kamera je vybavena přísvitem se 6 LED diodami s nastavitelným jasem a umožňuje pořizování fotografií i videí přímo do připojeného zařízení.


Proč právě tento model


UCAM7x10 je vhodnou volbou v případě, kdy potřebujete větší dosah a lepší obrazovou kvalitu než u modelů s průměrem 5,5 mm. Hodí se pro kontrolu delších rozvodů, potrubí, technických dutin nebo konstrukčních prostor. Nejde o samonosný profesionální endoskop, ale o praktickou USB kameru pro hloubkové orientační kontroly.


Klíčové vlastnosti



  • USB endoskopická kamera s průměrem sondy 7 mm
  • Nativní rozlišení 640 x 480 px (VGA) a maximální interpolované rozlišení 1280 x 720 px
  • Měkký flexibilní kabel délky 10 m (není samonosný)
  • Voděodolná sonda IP67
  • Přísvit 6 LED diod s nastavitelným jasem
  • Konektor 3v1: USB, micro USB, USB-C
  • Kompatibilita: Android (OTG), Windows
  • Příslušenství v balení: háček, magnet, zrcátko

Endoskop ocení instalatéři, servisní technici i domácí uživatelé, kteří potřebují nahlédnout do delších a hůře přístupných míst a zároveň chtějí čitelnější obraz pro orientační posouzení stavu. Díky možnosti ukládání fotografií a videí je vhodný i pro základní dokumentaci.


Upozornění: Tento model je vybaven měkkým, plně flexibilním kabelem, který je určen pro snadné vedení v ohybech, ale není samonosný a nedrží pevný tvar. Pokud potřebujete kabel tvarovat a udržet v konkrétní poloze, doporučujeme zvolit endoskop s polotuhým (semirigid) kabelem.


Technické parametry


Kamera



  • Model: UCAM7x10
  • Velikost snímače: 1/9" CMOS
  • Rozlišení (nativní): 640 x 480 px (VGA)
  • Rozlišení (max. interpolované): 1280 x 720 px
  • Formát fotografií: JPEG
  • Formát videa: AVI
  • Počet snímků: max. 30 fps
  • Průměr kamery: 7 mm
  • Zorný úhel: 70°
  • Přísvit: 6 x LED, nastavitelný jas
  • Voděodolnost: IP67
  • Expozice: automatická

Kabel



  • Délka: 10 m
  • Typ: flexibilní měkký (ohebný, nedrží tvar)

Konektory



  • 3v1: USB, micro USB, USB-C

Kompatibilita



  • Operační systémy: Windows 7/8/10, Android (od verze 4.0 s podporou OTG a externí kamery)
  • Není kompatibilní s iOS

Obsah balení: USB endoskopická kamera W-Star UCAM7x10 (7 mm, 10 m flexibilní kabel), háček, magnet, zrcátko, uživatelský manuál.


Vyzkoušejte USB endoskopickou kameru W-Star UCAM7x10 a získejte detailní obraz i z míst, kam se běžně nedostanete.


Technické parametry se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrační charakter.

Parametry

Komentáře

 

logo