Internet v Ostravě zadarmo
 

Internet v Ostravě zadarmo

Internet v Ostravě ZADARMO !

Staňte se našimi partnery a získejte lepší služby nebo hotovost!

Připravili jsme pro zájemce partnerský program. Všichni, kteří doporučí naše připojení k internetu budou pop řipojení klienta odměněni.
Podmínky : Jste náš zákazník, používáte naše připojení k internetu - máte na výběr mezi variantou PARTNER a DEALER dle vlastní úvahy. Nejste náš zákazník, doporučujete nás na základě zkušeností a znalostí, ale nepoužíváte naše připojení - platí varianta DEALER.

  • Doporučíte smlouvu s výpovědní lhůtou 1 měsíc (doba neurčitá) PARTNER : Obdržíte polovinu měsíčního paušálu ZCELA ZDARMA. DEALER : Obdržíte od nás odměnu ve výši 100Kč HOTOVĚ, toto neplatí pro paušály nižší než 35O Kč
  • Doporučíte smlouvu s výpovědní lhůtou 1 rok PARTNER : Obdržíte jeden měsíční paušál ZCELA ZDARMA. DEALER : Obdržíte od nás odměnu ve výši paušálu nového zákazníka HOTOVĚ. Příklad : zákazník si objedná paušál za 350Kč vy obdržíte 350kč HOTOVĚ.
  • Doporučíte smlouvu s výpovědní lhůtou 2 roky bez dotace. PARTNER : Obdržíte 2x měsíční paušál ZCELA ZDARMA. DEALER : Obdržíte od nás odměnu ve výši 1,5 násobku paušálu HOTOVĚ. Příklad : zákazník si objedná paušál za 500Kč, vy obdržíte 750Kč HOTOVĚ.

Pokud bude objednán paušál se smlouvou na 24 měsíců a zároveň s dotací, je odměna stejná jako u smlouvy na 1 rok. Slevy se samozřejmě sčítají, TO ZNAMENÁ, že pokud připojíte ve svém vchodě 6 zákazníků se smlouvou na 2 roky, získáte všichni nejen zvýhodněnou cenu připojení, ale VY internet na ROK ÚPLNĚ ZADARAMO.
V případě, že nejste našim zákazníkem obdržíte u 6ti účastníků a paušálů v hodnotě 500 kč 4500Kč jako odměnu za Vaši práci. Nárok na odměnu vzniká v okamžiku potvrzení realizace naším technikem a podepsáním smlouvy objednatelem a poskytovatelem. Jak zajistit aby jste dostali odměnu ? Jednoduše : Vyplníte poptávku poskytování internetu s kontaktem NA SEBE. Do poznámky napíšete skutečnou adresu intalace (z důvodu posouzení realizovatelnosti). Jakmile Vám technik zavolá, potvrdí realizaci a podepsání smlouvy je odměna Vaše.
V případě, že se jedná o více klientů, po potvrzení realizovatelnosti technikem obdržíte smlouvy, jejichž vyplnění sám zařídíte a po podepsání je ODMĚNA Vaše. V případě instalace v nájemním domě nebo bytovém družstvu musíte doložit (nebo nový zákazník) písemný souhlas majitele objektu s instalací nebo prohlášení o souhlasu s instalací. Bez tohoto souhlasu nebudou sepsány smlouvy. Bližší informace tel. 602 503 007 v pracovní dny 9-15 hodin nebo mailem info(zavináč)zesilovace.cz

Pokračovat
Napište první názor na tento produkt !
logo