AirLive kamera POE-250HD - rozbaleno, bez příslušenství
 


AirLive kamera POE-250HD - rozbaleno, bez příslušenství

Výrobce
Airlive

 
skladem
 

High-endová 1,3 Megapixelová (Mpix) kamera s optickým zoomem (manuálním) určená pro profesionální venkovní dohled a bezpečnostní aplikace. Mpix kamery nyní nabízí daleko ostřejší obraz, prokreslenější detaily, širší použití a excelentní cenu. Obraz i zvuk ve vysokém rozlišení z AirLive PoE-250HD můžete sledovat na počítači v místní síti, přes internet nebo na mobilu.

Cena:
1.399,00Kč
bez DPH 1.156,20Kč
 
Dostupnost: poslední kus, Kód: POE-250HD
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Popis produktu

High-endová 1,3 Megapixelová (Mpix) kamera s optickým zoomem (manuálním) určená pro profesionální venkovní dohled a bezpečnostní aplikace. Mpix kamery nyní nabízí daleko ostřejší obraz, prokreslenější detaily, širší použití a excelentní cenu. Obraz i zvuk ve vysokém rozlišení z AirLive PoE-250HD můžete sledovat na počítači v místní síti, přes internet nebo na mobilu. Kamera je vybavena POE portem, který zajišťuje dodávku elektrické energie po síťovém kabelu. Toto poskytuje uživateli daleko snažší instalaci zařízení ve venkovním prostředí, kde není dostupná zásuvka elektrické energie. Kamera je vhodná pro profesionální vnitřní použití. Vandalproof (odolné) provedení je ideální tam, kde kamera může být vystavena útokům vandalů.

Zařízení je plně funkční po kontrole v autorizovaném servisu, může mít drobné oděrky. Obsahuje pouze kameru. Součástí NENÍ originální krabice ani další příslušenství. Záruka v délce 14 dní. Zákonná záruka koncového spotřebitele není dotčena.

Parametry

Komentáře

 

logo