W-Star Endoskopická kamera LEP100-2 sonda 8mm, 1080P HD LCD 2,4" kabel 2m tvrdý
 


W-Star Endoskopická kamera LEP100-2 sonda 8mm, 1080P HD LCD 2,4" kabel 2m tvrdý

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Endoskop 2,4" 1080P HD LCD P100, průměr 8mm, délka kamery 3cm, délka kabelu 2m, tvrdý, IP68, 4-5 hodin provozu

Cena:
1.059,00Kč
bez DPH 875,21Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: LEP100-2
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Průmyslový endoskop P100 2m s tvrdým kabelem (semi rigid, dobře tvarovatelným), 2,4" HD 1080P LCD displejem se snadno ovládá a můžete jej začít používatt ihned po zapnutí. Délka sondy je pouze 3mm a průměr 8mm a tyto parametry zajišťují lepří průchodnost v ohybu potrubí. Tvrdý přívodní kabel se snadno tvaruje a po natvarování drží tvar. Endoskop s LCD podporuje až 50m kabel. K připojení není třeba používat smartphone s WIFI a není potřeba stahovat žádný software s ovladači. Nemusíte se tedy bát, že si v práci ušpiníte nebo rozbijete svůj drahý telefon.

Průmyslový boroskop má rozlišení 1080P HD 2,4" barevný LCD displej, který umožňuje pohodlněji provádět průzkum oblasti. Plynule ukosená zadní část kamery snižuje možnost zaseknutí kamery v kolenech trubek nebo ve členitém prostředí. Tyto vlastností dělají z endoskopické kamery užitečného pomocníka v mnoha situacích.

Vodotěsná endoskopická kamera s odolností proti vodě s IP68, má šest nastavitelných LED diod zajišťujících jasný obraz i za tmy. Tuhý kabel o délce 2m je pevný a zároveň ohebný. Videoskop s LCD displejem má zabudované dobíjecí baterie, na plné nabití může pracovat až 4-5 hodiny.


TIP PROFÍKA:
Objektiv neumí automaticky zaostřovat. Nejostřejší obraz dosáhnete na vzdálenost 5-10 cm od pozorovaného objektu. Při větší nebo menší vzdálenosti se rozlišení a ostrost snižuje.

Průmyslový endoskop je vynikající pomůcka pro kontrolu potrubí nebo oblastí, které nejsou viditelné pouhým okem. Inspekční kamera je široce používána při údržbě automobilů, mechanické kontrole, opravě potrubí, kontrole domácích spotřebičů, údržbě domu, kontrole konstrukce stěn, kontrole kanalizace nebo odpadu, hledání zapadlých předmětů, pozorování zvířat atd.

Obsah balení inspekční kamery: LCD digitální endoskop, uživatelská příručka, datový nabíjecí kabel USB C a sada příslušenství (obsahuje háček, magnet, ochranný kryt a boční zrcátko).

PARAMETRY:
Velikost displeje: 2,4"
Rozlišení: 1280 x 720,1920 x 1080
Velikost objektivu: 8 mm
Horizontální zorný úhel: 70°
Voděodolnost: IP6 (kamera)
Vestavěná baterie: lithiová baterie, 3,7 V, 2600 mAh
Délka nabíjení: 4,5 h
Doba provozu: 4 - 5 h
Příkon: 1,5 W, 2,5 W, 3,5 W
Napájení: DC 5V 800mA/1A
Napájecí rozhraní: typ USB C
Průměr vodiče: 4,2 mm
Délka kabelu endoskopu: 2m, tvrdý (semiridig, dobře tvarovatelný)
Formát obrázku: jpg (kamera neumožňuje záznam)
Přísvit: 6x LED světla
Ohnisková vzdálenost: 3-10 cm

OBSAH BALENÍ:
1 x LCD digitální endoskop W-star
1 x datový kabel USB
1 x uživatelská příručka
1 x sada příslušenství (háček, magnet, boční zrcátko, ochranný kryt). Upozornění: Na bočním zrcátku je ochranná fólie. Pokud se vám zdá, že zrcátko není čiré, můžete ochrannou fólii strhnout. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat.

Součástí produktu je baterie nebo akumulátor. Doba životnosti baterie nebo akumulátoru je šest měsíců (jedná se o spotřební materiál).


Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky jsou pouze ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo