W-Star Endoskopická kamera WSP130 dual sonda 8mm, 5m, LCD 1080P HD WSP130D-8-5
 


W-Star Endoskopická kamera WSP130 dual sonda 8mm, 5m, LCD 1080P HD WSP130D-8-5

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Endoskop 4,3" 1080P HD, duální kamera 8mm, tvrdý kabel 5m, CZ Menu, možnost nahrávání videa a ukládání fotek

Cena:
2.125,00Kč
bez DPH 1.756,20Kč
 
Dostupnost: 2-5 ks, Kód: WSP130D-8-5
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Endoskop s českým menu W-star WSP130 s mini kamerou o průměru 8mm a délkou sondy 4,2cm a 5m tvrdým kabelem. DUÁLNÍ KAMERA 8mm, umožňuje přední a boční pohled na ještě lepší přehled ve zkoumaném prostředí. Led baterka v horní části displeje přijde vhod, když si budete chtít na něco posvítit, jednoduše ji zapnete tlačítkem vlevo nahoře.

Obrazovka 4,3"HD 1080P LCD se snadno ovládá a můžete začít mini kameru používat ihned po zapnutí. K připojení není třeba používat smartphone s WIFI a není potřeba stahovat žádný software nebo ovladače. Endoskopická kamera pracuje samostatně, nemusíte se tedy bát, že si v práci ušpiníte nebo rozbijete svůj drahý telefon ani řešit kompatibilitu přístrojů. Jednoduše zapnete a fungujete.

Endoskopická kamera s displejem má rozlišení 1920 x 1080P HD 4,3" a barevný LCD displej, která umožňuje pohodlněji provádět průzkum oblasti a zároveň prohlížet fotografie a videa v HD. Tyto vlastností zaručují přehlednější a efektivnější řešení problémů. Zobrazení snímaného obrazu na displeji lze libovolně volit, můžete prohlížet obraz z hlavní kamery i z boční kamery najednou. Vodotěsná endoskopická kamera s odolností proti vodě s IP67, má 8 nastavitelných LED diod zajišťujících jasný obraz i za tmy. Tvrdý kabel dlouhý 5m se snadno přizpůsobí a tvaruje. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží přibližně 3 hodiny provozu.

Inspekční kamera je vynikající pomocník při kontrole potrubí nebo oblastí, které nejsou viditelné pouhým okem. Endoskop je široce používán při údržbě automobilů, mechanické kontrole, opravě potrubí, kontrole domácích spotřebičů, údržbě domu, kontrole konstrukce stěn, kamera do odpadu, ke kontrole kanalizace nebo odpadu, ve výrobních závodech ke kontrole výrobních procesů atd. Endoskop s mini kamerou Vám "prodlouží" ruce a oči.

OBSAH balení inspekční kamery:
- Endoskopická kamera s LCD a ovládacím menu v češtině
- uživatelská příručka
- datový kabel USB
- sada příslušenství - obsahuje háček, magnet, ochranný kryt.

Náš tip: Nejlepší ostrost obrazu dosáhnete ve vzdálenosti 6 cm u přední kamery, 4 cm u boční kamery.

V nabídce máme endoskopické kamery s 1 nebo 2 kamerami (duální endoskopy) i 3 kamerami (triple endoskop).

PARAMETRY:
- Duální endoskopická kamera se dvěmi mini kamerami - 1 přední kamera, 1 boční kamera
- Mini kamera: průměr 8mm
- Display: 4,3" LCD 1080P barevný display
- Rozlišení: 1920 x1080p, nahrávání videa, obrázky
- Ukládání souborů: slot na SD kartu (až 128MB), není součástí dodávky
- Zorné pole sondy: 70°
- Ohnisková vzdálenost: 5cm - 500cm, 3cm - 500cm
- Délka kabelu: 5m tvrdý kabel, snadno tvarovatelný
- Průměr sondy: 8mm
- Pomocný zdroj světla, 8 nastavitelných LED pro snadné použití v tmavém prostředí, 1 Led dioda na boční straně kamery (1 kamery na straně sondy)
- Stupeň krytí: voděodolná IP67, kabel s kamerou
- Kapacita baterie: 2600mAh
- Výdrž baterie: 3 - 5 hodin
- Jazyk endoskopické kamery: ČEŠTINA, angličtina, francouština, čínština, španělština, ruština, němčina, italština

Upozornění: Na bočním zrcátku je ochranná fólie. Pokud se vám zdá, že zrcátko není čiré, můžete ochrannou fólii strhnout. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat.

Součástí produktu je baterie nebo akumulátor. Doba životnosti baterie nebo akumulátoru je šest měsíců (jedná se o spotřební materiál). Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky jsou pouze ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo