W-Star Endoskopická kamera WSP130 triple sonda 8mm, 5m, LCD 1080P HD WSP130x3C8-5
 


W-Star Endoskopická kamera WSP130 triple sonda 8mm, 5m, LCD 1080P HD WSP130x3C8-5

Výrobce
W-STAR

 
 

Průmyslový endoskop 4,3" 1080P HD, triple kamera 8mm, tvrdý kabel 5m, CZ Menu, možnost nahrávání videa a ukládání fotek

Cena:
2.389,00Kč
bez DPH 1.974,38Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: WSP130x3C8-5
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Průmyslový endoskop s českým menu W-star WSP130 s mini kamerou o průměru 8mm a délkou sondy 4,2cm 5m tvrdým kabelem. TRIPLE KAMERA 8mm, umožňuje přední a dva boční pohledy pro ještě lepší přehled. Led baterka v horní části displeje přijde vhod v temných koutech.

Obrazovka 4,3"HD 1080P LCD se snadno ovládá a můžete jej začít používat ihned po zapnutí. K připojení není třeba používat smartphone s WIFI a není potřeba stahovat žádný software nebo ovladače. Tento videoskop pracuje samostatně, nemusíte se tedy bát, že si v práci ušpiníte nebo rozbijete svůj drahý telefon ani řešit kompatibilitu přístrojů. Jednoduše zapnete a fungujete.

Průmyslová endoskopická kamera má rozlišení 1920 x 1080P HD 4,3" barevný LCD displej, která umožňuje pohodlněji provádět průzkum oblasti a zároveň prohlížet fotografie a videa v HD. Tyto vlastností zaručují přehlednější a efektivnější řešení problémů. Zobrazení snímaného obrazu na displeji lze libovolně volit, můžete prohlížet obraz z hlavní kamery, nebo ze dvou bočních kamer. Vodotěsná endoskopická kamera s odolností proti vodě s IP67, má 8 nastavitelných LED diod zajišťujících jasný obraz i za tmy. Tvrdý kabel dlouhý 5m se snadno přizpůsobí a tvaruje. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží přibližně 3 hodiny provozu.

Průmyslový endoskop je vynikající pomůcka pro kontrolu potrubí nebo oblastí, které nejsou viditelné pouhým okem. Inspekční kamera je široce používána při údržbě automobilů, mechanické kontrole, opravě potrubí, kamera do odadu, ke kontrole domácích spotřebičů, údržbě domu, kontrole konstrukce stěn, kontrole kanalizace nebo odpadu, ve výrobních závodech ke kontrole výrobních procesů atd. Endoskop Vám "prodlouží" ruce a oči.

OBSAH balení inspekční kamery:
- LCD digitální endoskop s ovládacím menu v češtině
- uživatelská příručka
- datový kabel USB
- sada příslušenství - obsahuje háček, magnet, ochranný kryt.

Náš tip: Nejlepší ostrost obrazu dosáhnete ve vzdálenosti 6 cm u přední kamery, 4 cm u boční kamery.

PARAMETRY:
- Triple endoskopická kamera se třemi kamerami - 1 přední kamera, 2 boční kamery
- Kamera: průměr 8mm
- Display: 4,3" LCD 1080P barevný display
- Rozlišení: 1920 x1080p, nahrávání videa, obrázky
- Ukládání souborů: slot na SD kartu (až 128MB), není součástí dodávky
- Zorné pole sondy: 70°
- Ohnisková vzdálenost: 5cm - 500cm, 3cm - 500cm
- Délka kabelu: 5m tvrdý kabel
- Průměr sondy: 8mm
- Pomocný zdroj světla, 8 nastavitelných LED pro snadné použití v tmavém prostředí, 1 Led dioda každé straně boční kamery (2 kamery na stranách)
- Stupeň krytí: voděodolná IP67, kabel s kamerou
- Kapacita baterie: 2600mAh
- Výdrž baterie: 3 - 5 hodin
- Jazyk endoskopické kamery: ČEŠTINA, angličtina, francouština, čínština, španělština, ruština, němčina, italština

Upozornění: Na bočním zrcátku je ochranná fólie. Pokud se vám zdá, že zrcátko není čiré, můžete ochrannou fólii strhnout. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat.

Součástí produktu je baterie nebo akumulátor. Doba životnosti baterie nebo akumulátoru je šest měsíců (jedná se o spotřební materiál). Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky jsou pouze ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo