W-star Průmyslový endoskop WSNF112-2, 1080P HD 4,3" LCD, 2 kamery, 8mm, délka kabelu 5m
 


W-star Průmyslový endoskop WSNF112-2, 1080P HD 4,3" LCD, 2 kamery, 8mm, délka kabelu 5m

Výrobce
W-STAR

 
skladem
novinka
 

Průmyslový endoskop 4,3" 1080P HD 8mm, dvě kamery: hlavní a boční, pevný kabel 5m, možnost nahrávání videa a ukládání fotek, přepínání mezi kamerami

Cena:
3.594,99Kč
bez DPH 2.971,07Kč
 
Dostupnost: 5-10 ks, Kód: WSNF112-2-5m
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Související produkty

Popis produktu

Průmyslový endoskop WSNF112-2 s 5m tvrdým kabelem, 4,3"HD 1080P LCD displejem se snadno ovládá a můžete jej začít použít ihned po zapnutí. K připojení není třeba používat smartphone s WIFI a není potřeba stahovat žádný software s ovladači. Tento videoskop pracuje samostatně, nemusíte se tedy bát, že si v práci ušpiníte nebo rozbijete svůj drahý telefon.

Průmyslový boroskop má rozlišení 1920 x 1080P HD 4,3" barevný LCD displej, který umožňuje pohodlněji provádět průzkum oblasti a zároveň prohlížet fotografie a videa v HD. Tyto vlastností zaručují přehlednější a efektivnější řešení problémů.

Vodotěsná endoskopická kamera s odolností proti vodě s IP67, má šest nastavitelných LED diod zajišťujících jasný obraz i za tmy. Polotuhý kabel o délce 5m je pevný a zároveň ohebný. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží až 3-4 hodiny provozu.

Průmyslový endoskop Inskam je vynikající pomůcka pro kontrolu potrubí nebo oblastí, které nejsou viditelné pouhým okem. Inspekční kamera je široce používána při údržbě automobilů, mechanické kontrole, opravě potrubí, kontrole domácích spotřebičů, údržbě domu, kontrole konstrukce stěn, kontrole kanalizace nebo odpadu atd.

Obsah balení inspekční kamery Inskam: LCD digitální endoskop, uživatelská příručka, datový kabel USB a sada příslušenství (obsahuje háček, magnet, ochranný kryt a boční zrcátko).

PARAMETRY:
Kamera: dvě kamery - hlavní a boční, s regulovaným přísvitem
Display: 4,3" LCD 1080P barevný display, oddělitelný
Rozlišení: 1920 x1080p, nahrávání videa, obrázky
Ukládání souborů: slot na SD kartu, není součástí dodávky
Zorné pole sondy: 70°
Ohnisková vzdálenost: 4cm - 500cm
Délka kabelu: 5m pevný
Průměr sondy: 8mm
Pomocný zdroj světla, 6 nastavitelných LED pro snadné použití v tmavém prostředí
Stupeň krytí: voděodolná IP67
Kapacita baterie: 1700mAh
Výdrž baterie: cca 3 hodiny
Jazyk endoskopické kamery: angličtina, francouština, čínština, španělština, ruština, němčina, italština

OBSAH BALENÍ:
1 x LCD digitální endoskop W-star
1 x datový kabel USB
1 x uživatelská příručka
1 x sada příslušenství (háček, magnet, boční zrcátko, ochranný kryt). Upozornění: Na bočním zrcátku je ochranná fólie. Pokud se vám zdá, že zrcátko není čiré, můžete ochrannou fólii strhnout. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat.
Součástí produktu je baterie nebo akumulátor. Doba životnosti baterie nebo akumulátoru je šest měsíců (jedná se o spotřební materiál).

Endoskop Noyafa NF-112, Inskam

Parametry

Komentáře

 

logo