Odstoupení od kupní smlouvy
 

Odstoupení od kupní smlouvy

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení zde 

Kompletní obchodní podmínky zde.


Dorazilo Vám zboží a chcete jej vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů bez udání důvodu? Prodloužili jsme Vám lhůtu na vrácení na 30 dnů.

Budeme velmi rádi, když nám při vrácení poskytnete zpětnou vazbu, abychom mohli ještě lépe vyladit naše vnitřní procesy a tato situace vznikala ještě méně častěji. 

Odstoupení od kupní smlouvy platí pro zákazníky, kteří jsou konečnými spotřebiteli zboží a jsou právnickou osobou nebo osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.
 

Zboží můžete vrátit i bez udání důvodu a tuto zákonnou lhůtu jsme Vám prodloužili na 30 dnů (do 14 dnů od převzetí zboží nám dejte vědět, že odstupujete od kupní smlouvy, např. emailem, dopisem a pod. a od tohoto okamžiku začíná běžet 16 denní lhůta pro odeslání balíčku, máte tedy celkem 30 dnů na rozmyšlenou). Toto právo platí i pro zásilky vyzvednuté na prodejně. Právo na odstoupení od kupní smlouvy dle  § 1829 odst. 1 NOZ  může využít spotřebitel, nakupující jako fyzická osoba (na faktuře není uvedeno IČ). Po přijetí balíčku Vám vrátíme zaplacenou kupní cenu co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů. V případě, že nakupujete jako podnikající fyzická osoba nebo právnická osoba, toto právo se na Vás nevztahuje. 

 

Zboží zakoupené na eshopu můžete vrátit následujícími způsoby:

  • vrácení na prodejně Zámecká 9, Stará Ves nad Ondřejnicí
  • zasláním zpět na naší adresu přepravcem, kterého máte nejraději. Balík zasílejte na adresu SEWECOM ONLINE s.r.o. Zámecká 9, Stará Ves nad Ondřejnicí, 739 23, telefon 728 80 79 78.

Zboží prosím zasílejte v původním stavu, bez známek používání (ve stavu jako byste si zboží prohlíželi v kamenné prodejně a vrátili zpět do regálu), urychlíte tak proces na vrácení peněz. Do balíku nám taktéž přidejte informaci,  že odstupujete od smlouvy nebo odkaz kde a kdy jste nás o odstoupení informovali. Také můžete chtít vyměnit zboží za něco jiného. Zásilku pečlivě zabalte a odešlete na výše uvedenou adresu. Požadované informace, které zkrátí dobu na vyřízení Vašeho odstoupení od kupní smlouvy:

  • informace, že odstupujete od kupní smlouvy nám musí dorazit ve lhůtě 14 dnů od doručení balíku, dalších 16 dnů pak máte na odeslání balíčku 
  • označení objednávky, Vaše jméno a adresa, telefon, případně email
  • důvod vrácení - není povinný, ale udělá nám velkou radost (dodáno nefunkční, dodáno poškozené, neúplná dodávka, záměna, nedostatečný popis nebo fotografie na e-shopu neodpovídá, nevyhovující kvalita zboží, rozmyslel/a jsem si to, nevhodný dárek, případně něco jiného, co nám chcete sdělit)
  • číslo Vašeho bankovního účtu, na kterou Vám vrátíme platbu za vrácené zboží
  • případně pokud se rozhodnete o výměnu za něco jiného

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení zde 

Kompletní obchodní podmínky zde.

Pokračovat
logo