Popis služby
 

Popis služby

Bezdrátové připojení k Internetu 

Poskytujeme kompletní služby v oblasti připojení k Internetu bezdrátovou technologií v bezlicenčních (neplacených) i licencovaných (placených) pásmech dle požadavků zákazníka.
Jedinou podmínkou úspěšného připojení je přímá viditelnost z místa instalace přijímače na náš vysílací bod (přístupový bod). Pro opravdu kvalitní realizaci spojení je přímá viditelnost nutnou podmínkou. Je pravda, že někteří poskytovatelé tuto podmínku příliš nedodržují a síť jim také částečně funguje. Spojení však vykazuje vysokou nestabilitu a je velmi závislé na okolních nespecifikovatelných vlivech.
Vhodný cenový program připojení k Internetu je pak jen otázkou Vašich požadavků na rychlost linky a její parametry.
V praxi to vypadá tak, že na Váš dům nainstalujeme zařízení pro příjem bezdrátového Internetu a kabeláž ukončíme zásuvkou typu ethernet, do které se připojí vaše PC. Přesné podmínky, typ použitého zařízení a jeho umístění Vám rád sdělí náš technik před realizací.

Instalace obsahuje:

* Měření a návrh připojení ZDARMA.
* dle potřeby kvalitní pozinkovaný stožár, konzolu nebo výložník (za výhodnou cenu, v případě dotace i zdarma)
* anténu pro bezdrátovou komunikaci
* svod do místa odsouhlaseného uživatelem
* umístění rozvaděče (do vhodných prostor v případě instalace celého vchodu, domu, netýká se RD)
* umístění rádioreléového zařízení pro přenos dat
* v případě požadavku zákazníka konfigurace PC nebo jiného zařízení
 

Výhody bezdrátového připojení:

* on-line, nepřetržitý přístup do sítě Internet, žádné přihlašovací jméno a heslo, prostě zapnete Váš počítač a jste připojeni k internetu
* Po realizaci spoje nejsou žádné Vaše další náklady na připojení (mimo platby tarifu)
* výhodné cenové podmínky i pro menší klienty, cenové programy na míru
* garance přístupových rychlostí a propustnosti linky - dle zvoleného tarifu a použité technologie, pro dosažení optimální ceny mohou být použita zařízení pracující v bezplatných rádiových pásmech
* zabezpečení před nežádoucími útoky zvenčí na našem Firewallu
* neustálý monitoring a technický dohled nad stavem sítě
* NELIMITOVANÝ přenos dat
* instalace potřebného vybavení
* snadné a rychlé navýšení linky v případě potřeby
 

Služba obsahuje:


* IP adresa pro přístup počítače na internet
* připojení kvalitním bezdrátovým zařízením
* INTERNET bez časového a datového omezení
* v ceně instalačního poplatku vše potřebné k připojení (mimo síťové karty)
* VoIP - pevná telefonní linka nezávislá na TELECOMU, rádi poradíme s výběrem služby, výrazně levnější telefonní poplatky
* telefonování v rámci sítí VOIP - ZDARMA!
* zařazení posledního aktivního prvku do monitoringu dle požadavku zákazníka
* podporu (hlášení poruch, problémů)v pracovních dnech 9-17 hod. telefonicky 602 503 007 mimo toto období formou SMS
* servis do 24 hod. v pracovních dnech nebo dle dohody
* a další výhody
 
V případě vašeho zájmu si můžete tuto službu ihned objednat prostřednictvím předběžného objednávkového formuláře .
 

Agregované připojení k internetu 

Tento nejběžnější, nejprodávanější a uživateli nejoblíbenější typ připojení je vhodný zejména pro klienty, kteří nevyžadují od připojení plně garantovanou úroveň rychlosti, přesto však potřebují kvalitní a stabilní spojení. Rychlost u těchto typů linek je agregována mezi několik uživatelů - viz velikost agregace v popisu služby. Toto řešení představuje na jedné straně úsporu v podobě nižších finančních nákladů na provoz linky ze strany zákazníka, ovšem na straně druhé omezení v podobě nekonstantní rychlosti spojení.
U agregovaných připojení jsou samozřejmě zachovány všechny pro klienta důležité atributy jako stabilita, bezpečnost a rychlost odezvy.
 

Garantované připojení 

Podmínkou pro realizaci garantované linky je kvalitní návrh infrastruktury. Síť musí splňovat svými přenosovými vlastnostmi požadavky zákazníků s dostatečnou rezervou pro řešení stávajících i budoucích požadavků našich klientů.
Proto před vlastní realizací připojení provádíme důkladnou analýzu možnosti realizace s ohledem na budoucí požadavky klienta.
Nemusíte kupovat žádný modem ani jiné drahé zařízení, ale vystačíte pouze s obyčejnou síťovou kartou. Pokud ji nemáte, samozřejmě Vám ji také dodáme a nainstalujeme do Vašeho PC. V ceně instalace máte již vše co je třeba k připojení tj. instalace zásuvky do vstupní chodby, nastavení počítače a předání funkční služby (rozsah může být změněn aktuální akční nebo ceníkovou nabídkou). V ceně není zahrnut propojovací kabel od zásuvky k vašemu PC (max. délky 100m, cena dle aktuálního ceníku.
Pokračovat
Napište první názor na tento produkt !
logo