Power panely prošly úspěšně zkušebnou
 

Power panely prošly úspěšně zkušebnou

Power panely byly úspěšně na zkušebně.

Od začátku návrhu našich power panelů se důkladně a důsledně věnujeme tomu, aby užitná hodnota byla v porovnání s cenou pro zákazníka co nejlepší. Samozřejmě jak při výrobě tak i při vývoji věnujeme velkou péči měření parametrů a pečlivě kontrolujeme, zda vše splňuje naše předpoklady.

V září 2016 jsme poslali vzorky z naší produkce na ověření vlastností do Výzkumného ůstavu spojov v Banské Bystrici, notifikovaná osoba, aby nám udělali měření a buď potvrdili naše měření nebo navrhli změny. Výsledek je vynikající, panely prošly měřením a zároveň potvrdily, že měření, které děláme u nás jsou relevantní.

Univerzální police do racku

Zároveň jsme v roce 2016 uvedli univerzální polici do racku, která Vám umožňuje jednoduchou montáž panelů kompletně se zdroji a tím jednak udržuje pořádek a přehled v instalačních prostorách, ale zároveň i zkracuje doby potřebné pro předělávky.

power panely, univerzální police do racku

Jak ? jednoduše, vše si připravíte v klidu v dílně a vlastní výměna je pak omezena pouze na zapojení police do napájení a vlastní propojení zařízení. Police má připravené otvory pro dva vypínače pro rozdělení na dvě sekce a lze do ní umístit až 4 moduly po 4 portech buď ve 100Mbit nebo 1Gbit verzích, nebo jejich kombinace.
To je zárove%n obrovským přínosem našeho řešení. Systém je modulární a upgrade ze 100Mbit na 1Gbit není náročný a mimo výměny modulů nevyžaduje žádné další investice.

Gigabitový modul power panelu

gigabit napájecí panel

Gogabitový panel, tak i jako ostatní naše naájecí panely, je vybaven robusní svorkovnicí, která umožní připojit dostatečná průřez napájecích vodičů. Jednotlivé propoje na deskách jsou dostatečně dimenzovány tak, aby byl modul za běžných podmínek téměř nezničitelný. Přestože to nebylo jednoduché, vedení napájecích vodičů na desce jsme věnovali maximální péči a myslíme, že výsledek stojí za to.

A ještě to nejdůležitější:

kousek mericiho protokolu

 

Děkujeme všem zákazníků a přejeme hodně úspěšných montáží.

 

 

Pokračovat
logo