W-star Kabelový tester RJ45 WSNF466, ochrana proti přepětí, STP, UTP, Cat5e, Cat7
 


W-star Kabelový tester RJ45 WSNF466, ochrana proti přepětí, STP, UTP, Cat5e, Cat7

Výrobce
W-STAR

 
skladem
novinka
 

Tester kabelu rj45 WSNF466 testuje zapojení síťového kabelu, zkrat, přušené vodiče, správné nakimpování konektorů, ochrana proti přepětí POE

Cena:
292,00Kč
bez DPH 241,32Kč
 
Dostupnost: 2-5 ks, Kód: WSNF466
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Související produkty

Popis produktu

Velmi oblíbený základní model ethernet testeru síťí LAN u techniků. Velikou výhodnu je zabudovaná ochrana portů RJ45 proti zničení napájením POE na vodičích testovaných kabelů.

Tester síťových kabelů opakovaně testuje jednotlivé vodiče a pomůže Vám odhalit přerušené kabely, zkrat, překřížené dráty nebo jiný problém na síťovém vedení. Tester je vhodný pro sítě s konektory STP/ UTP RJ45 a RJ11 Cat5, Cat5E, Cat6, Cat7. Oddělitelná externí jednotka, ulehčuje detekci poruchy sítě v budově.

Příklad použití zkoušečky RJ 45: Máme přerušený drát č. 3. Zapojíme oba konektory RJ45 do testeru, první konektor do hlavní části, druhý konektor do externí části a pustíme test. Na testeru postupně problikávají ledky 1-2, drát 3 je přerušený, ledka se nerozsvítí, a test dále pokračuje probliknutím led 4-5-6-7-8-G. Pokud budeme mít prohozené dráty 2 a 4, ledky se nám budou zobrazovat v pořadí 1-4-3-2-5-6-7-8-G. Pokud budeme mít na dvou kabelech zkrat, na hlavní jednotce se ledky u zkratovaných drátů nerozsvítí, na externí jednotce se slabě rozsvítí dvě ledky, představující zkratované dráty. Při více zkratovaných drátech se ledky na externí jednotce nerozsvítí.

Typy konektorů: RJ45
Barva: černá
Napájení baterie 1x 9V, není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť
Rozměry: 98 x 90 x 18 mm
Váha: 122g

Zákazníci oceňují:
Výhodná cena testeru, malé rozměry, tester umí poznat patch a cross kabel, snadná kontrola poruchy kabelu (přerušený, přehozené páry), jednoduché ovládání, možnost testování již zabudovaných síťových kabelů, ochrana proti zničení POE napájením.
Český návod

Parametry

Komentáře

 

logo