W-star Tester kabelů a optických vláken WSNF8508 vizuální lokátor, OPM, detektor kabelu
 


W-star Tester kabelů a optických vláken WSNF8508 vizuální lokátor, OPM, detektor kabelu

Výrobce
W-STAR

 
 

Tester kabelů RJ45, RJ11 a optických vláken W-star WSNF8508 s vizuálním lokátorem chyb, měří optický výkon, detektorem kabelů, zkoušečka datových kabelů, měření délku, testuje PoE, funkce Flash portem, Cat5e, Cat6, Cat7

Cena:
5.347,99Kč
bez DPH 4.419,83Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: WSNF8508
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Související produkty

Popis produktu

Naprostá pecka mezi testery sítí a nezbytná pomůcká pro profíky, tolik funkcí v jednom testeru. Při psaní popisu tohoto testeru kabelů si připadám jako Horst Fuchs v teleshopingu.

Tento kabelový tester s integrovaným testerem na optiku umí změřit optické vlákno, má vizuální lokátor poruchy, měří optický výkon (OPM) 7 standardních vlnových délek (850/1300/1310/1490/1550/1625/1650), 10mw červený světelný zdroj, zkoušečka ethernetových kabelů, wire map test, test délky kabelu, test POE, funkce port flash.

VLASTNOSTI:
- Měřič optického výkonu (tester na optiku) a vizuální vyhledávač poruch - tester kabelů měří 7 standardních vlnových délek, 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650, testovací rozsah -70dBm~+10dBm, 10mw červený světelný zdroj.
- Filtr interferencí - sonda s filterm proti rušení, bezkontaktní měření napětí (NCV), nastavitelná citlivosti přijímače, fuknce, které Vám pomohou rychle a přesně lokalizovat cílový vodič ve skupině vodičů. Ve špatně osvětlených prostorách oceníte zabudované LED světlo.
- Detetor kabelů ve zdi - nastavte citlivost přijímače tak, aby vyhledal skryté kabely hluboko v zemi, ve stropě nebo ve zdi.
- zkoušečka RJ45 - test UTP kabelů: testuje zkrat, rozpojený kabel, překřížené vodiče síťového kabelu.
- Test délky ethernet kabelu - měří délku ethernet kabelů CAT5 / CAT6 / CAT7 až do 200 m, lze měřit v metrech, yardech nebo stopách.
- Test PoE - tester kabelů dokáže testovat informace o standardním zařízení PoE, jako je napětí PoE, polarita napájení, režim napájení a také typ PoE (af nebo standard).
- Funkce Port flash - pomocník při hledání síťového kabelu, port routru (přepínače, směrovače) bliká steejnou frekvencí, jako vysílač signálu.
- Vizualizace dat - nová generace testerů kabelů a lokátorů má obrazovku s vysokým rozlišením, která názorně zobrazuje všechny parametry a funkce. Kompaktnější a výkonnější než předchůdce.
- Test kvality konektorů RJ 45 - testuje kvalitu krimpování na konektorech RJ45.
- Delší výdrž baterie - nastavitelná doba vypnutí podsvícení displeje a automatického vypnutí. Vestavěná lithiová baterie s univerzálním kabelem typu USB C.
- Certifikáty: RoHS, FCC, Noyafa sertifikát ISO 9001 standard.

OBSAH BALENÍ:
- Hlavní jednotka - přijímač
- Vzdálená jednotka - vysílač
- Nabíjecí kabel USB C
- sluchátka
- redukce na RJ11
- kabel s krokosvorkou
- pouzdro
- uživatelský návod v angličtině


Upozornění - tento měřák na optiku je určen pro opravdové profíky (osoba odborně znalá), proto i manuál bude k dispozici pouze v angličtině.

Noyafa NF-8508

Parametry

Komentáře

 

logo