W-Star Tester kabelů RJ45 a koax kabelů WSNF268, lokalizátor kabelů RJ45, RJ11, BNC
 


W-Star Tester kabelů RJ45 a koax kabelů WSNF268, lokalizátor kabelů RJ45, RJ11, BNC

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Tester kabelů rj45, telefonní a koaxiální kabely, testuje síťové kabely UTP/STP RJ45, RJ11, BNC. Pokročilý filtr pro odstranění rušení při trasování kabelů. Led světlo.

Cena:
1.616,00Kč
bez DPH 1.335,54Kč
 
Dostupnost: 5-10 ks, Kód: WSNF268
Hodnocení (452)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Vyhledává UTP, telefonní a koaxiální kabely, testuje síťové kabely UTP/STP RJ45, RJ11, BNC. Testuje správné zapojení konektorů, přerušený kabel, vyhledává zapojené i nezapojené kabely (možnost připojení krokosvorkou), přepínač rychlosti testu. Tester má rozšířené možnost zapnutí AC filtru, regulace hlasitosti, sluchátka, využívá se při vyhledávání kabelů mezi kabely s POE napájením. Tester je možné využít k celé řadě testů, jako jsou chyby v pořadí vláken v koncovkách, délka kabelů, zda je kabel přerušený, zkratovaný nebo v pořádku, zda dochází k rušení uvnitř kabelu. Je užitečným pomocníkem pro snížení nákladů a ušetření času při instalaci kabelů.

Tento oblíbený síťový kabelový tester je specializovaný nástroj pro prevenci a řešení problémů u instalace UTP kabelů. Je nejlepší volbou pro ověření jakýchkoliv vad kabelů a mechanických spojení koncovek. Hledací sonda má izolovaný hrot, který zabraňuje náhodnému zkratu při zkoušení kabelů na zářezové svorkovnici.Pomocí generátoru a sondy lokalizuje UTP, telefonní a koaxiální kabely
Konektory RJ45, RJ11, BNC
Lokalizace kabelu až do vzdálenosti 3km od generátoru
Testuje UTP (STP) kabely
LED signalizace na generátoru i vzdálené jednotce

Napájení 2x baterie 9V (není součásti dodávky)
LED světlo a výstup pro sluchátka na sondě pro pohodlnější práci v neosvětleném a hlučném prostředí

Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky mohou být ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo