W-Star Tester kabelů UTP WS468EC Bazar RJ45 RJ11 indikace LED diodami černá nebo bílá
 


W-Star Tester kabelů UTP WS468EC Bazar RJ45 RJ11 indikace LED diodami černá nebo bílá

Výrobce
W-STAR

 
skladem
doprodej
 

Bazar - Tester kabelu rj45 8P8C W-star WS468EC a konektory RJ11 4P4C, měřené výsledky zobrazuje pomocí LED diod s opakováním, barva černá, zelená nebo bílá, odpojitelná vzdálená jednotka

Cena:
68,99Kč
bez DPH 57,02Kč
 
Dostupnost: 2-5 ks, Kód: WS468ECBazar
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Zboží ve výprodeji je použité, plně funkční, nejčastěji se jedná o vrácené zboží z testování. Zboží může být poškrábané, nekompletní nebo poškozený obal.

Tester z testování - na přední straně hodně poškrábaný, bez papírové krabičky.

Ethernet tester UTP kabelů, zdířky pro konektory 1x RJ-45 a 1x RJ11 na na testeru a zdířky pro konektory 1x RJ45 a 1x RJ11 na vzdálené jednotce.

FUNKCE ZKOUŠEČKY RJ 45: Tester má indikace pomocí LED diod, posílá opakovaně signál na jednotlivé vodiče a na druhé jednotce můžete odečíst, zda je vše v pořádku. Testuje síťové kabely volné nebo zabudované ve zdi. Externí jednotku zapojíte na jedné straně, a na druhé straně síťového kabelu lze provádět diagnostiku.

BARVA TESTERU: černé tělo, zelený štítek s popisky nebo bílé tělo a zelený štítek s popisky
ROZMĚRY TESTERU: hlavní jednotka 63 x 105 x 28 mm, vzdálená jednotka 31 x 102 x 28 mm. LED dioda (pin) G dioda měří stíněné kabely STP s konektory RJ45 8P8C.
NAPÁJENÍ: baterie 1x 9V, baterie není součástí dodávky

Zákazníci oceňují:
Výhodná cena testeru, malé rozměry, tester umí poznat patch a cross kabel, snadná kontrola poruchy kabelu (přerušený, přehozené páry), jednoduché ovládání, možnost testování již zabudovaných síťových kabelů

UPOZORNĚNÍ : Nepřipojujte k testeru vodiče pod napětím (například POE). Připojením testeru na kabel s POE nebo jiným napájením dojde ke zničení testeru a v tomto případě nelze vadu reklamovat. Tester je určen pro testy UTP kabeláže BEZ jakéhokoliv napájení.
VÁHA: 122g

Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky mohou být ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo