W-Star Tester kabelů UTP WS468EC RJ45 RJ11 indikace LED diodami černá
 


W-Star Tester kabelů UTP WS468EC RJ45 RJ11 indikace LED diodami černá

Výrobce
W-STAR

 
skladem
akce
 

Kabelový tester RJ45 8P8C WS468EC, vstupy RJ45, RJ11 4P4C, UTP/STP kabely, zobrazení výsledku měření pomocí LED diod 1-8 s opakováním, stíněné kabely - G dioda, barva černá, zelená, odpojitelná vzdálená jednotka, snadné použití

Cena:
142,01Kč
bez DPH 117,36Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: WS468EC
Hodnocení (426)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Nejjednodušší kabelový tester pro otestování síťových kabelů. S tímto testerem poznáte, zda máte správně zapojený síťový kabel, jednotlivé vodiče UTP kabelu představují led diody 1-8, stínění STP kabelu detekuje tester pod indikátorem G. S testerem poznáte přímé a křížené UTP kabely, zjistíte, zda nemáte prohozené vodiče, špatně zapojený konektor nebo přerušený síťový kabel. Taktéž poznáte, zda je kabel ve zkratu. Snadné a rychlé použití. Užitečný pomocník v každé kanceláři nebo domácnosti. S oddělitelnou částí - externí jednotka - otestujete již zabudované kabely. Pomocí přepínače volíte rychlost problikávání led diod - pomalé nebo rychlé.

Ethernet tester UTP kabelů, zdířky pro konektory 1x RJ 45 a 1x RJ11 na na testeru a zdířky pro konektory 1x RJ45 a 1x RJ11 na vzdálené jednotce.

FUNKCE ZKOUŠEČKY RJ 45: Tester má indikace pomocí LED diod, posílá opakovaně signál na jednotlivé vodiče a na druhé jednotce můžete odečíst, zda je vše v pořádku. Testuje síťové kabely volné nebo zabudované ve zdi. Externí jednotku zapojíte na jedné straně, a na druhé straně síťového kabelu lze provádět diagnostiku.

BARVA TESTERU: černé tělo, zelený štítek s popisky
ROZMĚRY TESTERU: hlavní jednotka 63 x 105 x 28 mm, vzdálená jednotka 31 x 102 x 28 mm. LED dioda (pin) G dioda měří stíněné kabely STP s konektory RJ45 8P8C.
NAPÁJENÍ: baterie 1x 9V, baterie není součástí dodávky

Zákazníci oceňují:
Výhodná cena testeru, malé rozměry, tester umí poznat patch a cross kabel, snadná kontrola poruchy kabelu (přerušený, přehozené páry), jednoduché ovládání, možnost testování již zabudovaných síťových kabelů

UPOZORNĚNÍ : Nepřipojujte k testeru vodiče pod napětím (například POE). Připojením testeru na kabel s POE nebo jiným napájením dojde ke zničení testeru a v tomto případě nelze vadu reklamovat. Tester je určen pro testy UTP kabeláže BEZ jakéhokoliv napájení.
VÁHA: 122g

Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění, obrázky mohou být ilustrativní.

Parametry

Komentáře

 

logo