W-Star WS-LC/FC - Optická redukce FC/LC, 2,5mm - 1,25m, připojení testerů WSNF na LC
 


W-Star WS-LC/FC - Optická redukce FC/LC, 2,5mm - 1,25m, připojení testerů WSNF na LC

Výrobce
W-STAR

 
 

Optický adaptér pro přechod mezi FC a LC konektorem, ideální pro propojení testerů s ferulí 2,5 mm (FC) na LC konektory s ferulí 1,25 mm. Nízké útlumy: 0,18 dB (1310 nm) / 0,13 dB (1550 nm), vysoká zpětná odrazivost do 51 dB. Vhodné pro singlemode vlákna typu 9/125 µm.

Cena:
369,00Kč
bez DPH 304,96Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: WS-LC/FC
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Redukce optického konektoru FC/UPC (samec) - LC/UPC (samice), 9/125 µm


Tato hybridní optická redukce slouží k propojení zařízení s konektorem typu FC/UPC (např. optické testery s ferulí 2,5 mm) s optickým konektorem LC/UPC (ferule 1,25 mm). Je vhodným řešením v situaci, kdy potřebujete provádět měření na LC trasách, zatímco váš měřicí přístroj je vybaven FC rozhraním.


Redukce zajišťuje stabilní optické spojení s nízkými vložnými ztrátami. Přesné centrování keramické ferule minimalizuje útlum i zpětné odrazy, což je důležité zejména při měření výkonu, útlumu nebo při použití VFL testeru. Konstrukce je navržena pro spolehlivé laboratorní i servisní použití.


Klíčové vlastnosti



  • Hybridní provedení FC/UPC (samec) - LC/UPC (samice) - propojení rozdílných typů konektorů
  • Určeno pro singlemode vlákna 9/125 µm
  • Kovové tělo s plastovým držákem - mechanická odolnost a stabilita spojení
  • Nízký vložný útlum a vysoký zpětný útlum - vhodné pro přesná měření
  • Kompatibilní s VFL testery a optickými měřicími přístroji
  • Rychlé připojení bez použití nářadí

Redukce je vhodná zejména při servisních zásazích a testování optických tras, kde je potřeba flexibilně přizpůsobit konektorové rozhraní měřicího přístroje. Umožňuje využít stávající vybavení bez nutnosti pořizovat další adaptéry nebo nové testery.


Technické parametry



  • Typ konektoru: FC/UPC (male) - LC/UPC (female)
  • Vložný útlum: 0,18 dB (1310 nm), 0,13 dB (1550 nm)
  • Zpětný útlum: do 53,0 dB (1310 nm), do 51,5 dB (1550 nm)
  • Ferule: keramická, přesné centrování
  • Kompatibilita: singlemode vlákna 9/125 µm

Redukce je kompatibilní s optickými testery W-Star s výstupem typu FC, zejména modely řady WSNF a dalšími přístroji s rozhraním FC/UPC.


Technická specifikace může být změněna bez výslovného upozornění. Obrázky mohou v drobných detailech lišit od skutečného provedení.

Parametry

Komentáře

 


Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
W-Star WSNF-859GT - Tester kabelů RJ45, RJ45, OPM, VFL, hledačka, POE, 10v1 funkcí
W-Star WSNF-859GT - Tester kabelů RJ45, RJ45, OPM, VFL, hledačka, POE, 10v1 funkcí
logo