W-Star Spojka RJ45 STP CPSTPBK CAT6 přímá, stíněná, černá
 


W-Star Spojka RJ45 STP CPSTPBK CAT6 přímá, stíněná, černá

Výrobce
W-STAR

 
skladem
novinka
 

Kabelová spojka RJ 45 spojí dva síťové kabely, CAT6 i Cat5e, 2 konektory RJ45 samice, přímá, zapojení 1:1, vhodná na prodloužení síťových kabelů

Cena:
59,00Kč
bez DPH 48,76Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: CPSTPBK
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Spojka RJ45 na UTP kabely je malá kostička, která má na protilehlých koncích vstup z konektorů RJ45 samice. Touto spojkouj lze spojit dva různě dlouhé síťové kabely a prodloužit si tak příliš krátký UTP kabel ( někdo říká třeba internetový kabel). Spojka síťového kabelu RJ45 můžete snadno použít všude tam, kde máte nedostatečnou délku ethernetových kabelů nebo jste se rozhodli přemístit počítač na jiné místo a současný kabel není dostatečně dlouhý. Kabel snadno nadstavíte novým kusem UTP kabelu a oba díly spojíte spojkou RJ45. Spojka je kompatibilní s různými typy kabelů a různými typy konektorů. Stačí si pamatovat, že potřebujete konektor RJ45 a to je vše.

Tato spojka je stíněná a zvládá i standard Cat6, to znamená, že zajišťuje vysokou rychlost přenosu a kvalitu datového přenosu. Je zpětně kompatibilní, takže ji lze použít i na datové rozvody Cat5 nebo Cat5e. Tato spojka je stíněná a i když nemáte stíněné rozvody, bude fungovat. Práce se spojkou je snadná, konektory lze do spojky zapojovat a samy se zajistí pojistkou. Pro rozpojení spoje a vytažení konektoru RJ45 stačí tlačit pojistku směrem k tělu konektoru RJ45 a konektor vytáhnout.

Použití: Jednoduše spojíte dva kratší UTP kabely zakončené konektory RJ45 do jednoho delšího. Spojení lze kdykoliv opět rozpojit. Spoj je zajištěn pojistkou na UTP konektoru proti samovolnému rozpojení. Při zapojování kabelů s konektorem RJ45 do spojky uslyšíte cvaknutí. To je signál, že je pojistka (malý plastový zobáček na konetkoru) zajištěna. Rozpojení spoje provedete tak, že stlačíte pojistku k tělu konektoru a konektor RJ45 vysunete, je to snadné, nepotřebujete žádnou velkou sílu.

Spojka je vyrobena z odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a stabilní přenos signálu. Díky kompaktnímu provedení se snadno vejde do malých prostor a je ideální pro domácí i kancelářské použití.

Klíčové vlastnosti:

 • Typ: Modulární spojka RJ45 8p8c
 • Kategorie: 6, 5e
 • Kompatibilita: FTP, STP, UTP kabely (Shielded Twisted Pair - kroucená dvoulinka, 4 páry)
 • Použití: Propojení dvou Ethernetových kabelů zakončených konektorem RJ45

TECHNICKÉ PARAMETRY:


 • Typ: Cat6 (zpětně kompatibilní s Cat3, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7) 8P8C
 • Přenosová rychlost: 10 Gbps
 • Stíněná - lze použít na stíněné i nestíněné kabelové ethernet rozvody STP i UTP
 • Konektory: 2x RJ45 konektor samice
 • Barva: černá Rozměry: 4x2x2cm
  • Parametry

   Komentáře

    

   logo