W-Star Zásuvka stíněná UTP 2 x RJ45, Cat5e, STP, na zeď, narážecí, UTP2RJ45S
 


W-Star Zásuvka stíněná UTP 2 x RJ45, Cat5e, STP, na zeď, narážecí, UTP2RJ45S

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Narážecí STP zásuvka stíněná, 2 x RJ45, Cat5e, bilá, upevnění na zeď, narážecí

Cena:
79,00Kč
bez DPH 65,29Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: UTP2RJ45S
Hodnocení (422)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Narážecí STP datová zásuvka stíněná, Cat5e, 8P8C, výstup 2x RJ45. Snadné řešení určené na zakončení ethernetových instalací zásuvkou. Kabel lze do zásuvky vést i zezadu. Kabel upevněte pomocí vázacího pásku, zabráníte tak vytrhnutí kabelu ze zářezového pole. Na zařezání kabelu použijte zářezový nástroj typ Krone nebo LSA. Kryt datové zásuvky lze snadno zacvaknou, v přípatě potřeby i opět otevřít. Instalaci kabelu do zářezového pole lze provést opakovaně. Zásuvku se zářezovým polem lze použít na kabely s drátem i lankem.

Náš tip: potřebujete ukončit přívodní internetový kabel? Ideální varianta je ukončení kabelu UTP zásuvkou (můžete také slyšet zásuvkou na internet) a do zásuvky si pak zapojíte krátky UTP kabel, kterým se propojíte s počítačem. Výhodou takovéto instalace je, že pevnou kabeláž máte ukončenou UTP zásuvkou se zářezovým polem. A pohyblivé a poškoditelné kabely zapojujete do zásuvky a lze je pak snadno vyměnit za kratší, delší nebo když vám je rozkouše králíček.

PARAMETRY:
Typ zásuvky: 2 x RJ45, Cat5e, 8P8c, STP stněná
Počet portů: 2x RJ45, STP stíněné
Výstup zásuvky: RJ45 samice
Naržecí pole: Krone, 110, LSA
Kabel: typ UTP Cat5e, Cat6
Typ vodiče: drát i lanko
Barva: bílá, standardní
Rozměry: 62 x 60 x 26 mm
Hmotnost: 50,6 g
Materiál krabičky: plast ABS

Snadná instalace datové zásuvky pomocí narážecího nástroje Krone, 110 nebo LSA. Na nárážecím poli je barevně vyznečen standard zapojení typ T568A i T568B. Barvy jednotlivých vodičů zapojíte do shodně označených barevných polí. Montáž na zeď pomocí oboustranné nálepky nebo pomocí šroubku.

Parametry

Komentáře

 

logo