W-Star Zásuvka UTP 1 x RJ45 na zeď, narážecí pole, Cat5e, bílá, ZUTP1
 


W-Star Zásuvka UTP 1 x RJ45 na zeď, narážecí pole, Cat5e, bílá, ZUTP1

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Narážecí UTP zásuvka nestíněná, 1 x RJ45, Cat5e, bilá, upevnění na zeď, narážecí

Cena:
67,00Kč
bez DPH 55,37Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: ZUTP1
Hodnocení (438)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

Narážecí UTP datová zásuvka nestíněná, Cat5e, 8P8C. Snadné řešení určené na zakončení ethernetových instalací zásuvkou. Kabel lze do zásuvky vést i zezadu. Kabel upevněte pomocí vázacího pásku, zabráníte tak vytrhnutí kabelu ze zářezového pole. Na zařezání kabelu použijte zářezový nástroj typ Krone nebo LSA. Kryt datové zásuvky lze snadno zacvaknou, v přípatě potřeby i opět otevřít. Instalaci kabelu do zářezového pole lze provést opakovaně. Zásuvku se zářezovým polem lze použít na kabely s drátem i lankem.

Náš tip: potřebujete ukončit přívodní internetový kabel? Ideální varianta je ukončení kabelu UTP zásuvkou (můžete také slyšet zásuvkou na internet) a do zásuvky si pak zapojíte krátky UTP kabel, kterým se propojíte s počítačem. Výhodou takovéto instalace je, že pevnou kabeláž máte ukončenou UTP zásuvkou se zářezovým polem. A pohyblivé a poškoditelné kabely zapojujete do zásuvky a lze je pak snadno vyměnit za kratší, delší nebo když vám je rozkouše králíček.

PARAMETRY:
Typ zásuvky: 1 x RJ45, Cat5e, 8P8c
Počet portů: 1x RJ45
Výstup zásuvky: RJ45 samice
Naržecí pole: Krone, 110, LSA
Kabel: typ UTP Cat5e, Cat6
Typ vodiče: drát i lanko
Barva: bílá, standardní
Rozměry: 49 x 65,5 x 25 mm
Materiál krabičky: plast ABS

Snadná instalace datové zásuvky pomocí narážecího nástroje Krone, 110 nebo LSA. Na nárážecím poli je barevně vyznečen standard zapojení typ T568A i T568B. Barvy jednotlivých vodičů zapojíte do shodně označených barevných polí. Montáž na zeď pomocí oboustranné nálepky nebo pomocí šroubku.

Parametry

Komentáře

 

logo