Zápůjčka
 

Zápůjčka

Nevíte přesně . . .

** jak se daný konektor jmenuje?

** jaký má dosah Vámi vybraná anténa?

** jestli Vámi vybrané zařízení opravdu poskytuje všechny potřebné funkce?

** zdali bude zařízení spolehlivě fungovat ve Vaší součastné síti?

Prostě si to vyzkoušejte !!!

Nabízíme pro naše zákazníky jako vysoce nadstandratní službu možnost ZÁPŮJČKY vybraného zařízení na otestování.


Jak to funguje?

Jednoduše, při nákupu v prodejně se před koupí informujte prodavače na možnost zápůjčky zařízení. Prodavač s Vámi prodiskutuje Vámi zvolené technické řešení a v případně Vám navrhne optimální variantu. Poté Vám bude vybrané zboží zapůjčeno na základě Zápůjčního listu proti uhrazení jistiny ve výši ceny zboží. Na otestování máte dostatek času do následujícího pracovního dne. Dle domluvy lze tuto lhůtu i prodloužit. Zařízení vracíte následující den dle dohody s prodavačem, po odzkoušení (prověření funkčnosti) dostanete jistinu zpět. V případě, že zařízení splňuje Vaše požadavky, nebo jej nevrátíte v uvedeném termínu a ani nepožádáte (telefonicky - musí být potvrzeno prodavačem) o prodloužení doby zápůjčky, je ze Zápůjčního listu automaticky vytvořen prodejní doklad. Ten si můžete vyzvednout kdykoliv při Vaší následující návštěvě u nás. Podmínkou pro vydání dokladu je předložení Zápůjčního listu. V případě, že doklad nepotřebujete nebo již k nám nemáte cestu nevadí, zápůjční list Vám zároveň slouží jako záruční doklad.

Co za to ?

Za zápůjčku antén a pasivních prvků uhradíte poplatek 30kč/den.

Za aktivní prvky je výše poplatku úměrná množství práce, kterou musí technik odvést, aby zařízení zkontroloval, zda je v původním nastavení a v pořádku. Orientačně od 150kč za zařízení s ethernetovým rozhraním (ubnt, mikrotik a podobně) až po 400kč za PCI kartu. Informujte se prosím na aktuální výši poplatku před zapůjčením zařízení.

V případě, že potřebujete na otestování delší dobu, prosím domluvte si to předem.

Věříme, že tato nadstandartní služba pomůže řešit Vaše případné problémy s nekompatibilitou zařízení a umožní Vám pořídit si přesně takové zařízení, se kterým budete spokojeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokračovat
Napište první názor na tento produkt !
logo