POE univerzální napájení AP, Mikrotik, UBNT - spodní napaječ - 1 ks
 


POE univerzální napájení AP, Mikrotik, UBNT - spodní napaječ - 1 ks

Výrobce
W-STAR

 
 

Pasivní poe - Univerzální adapter pro Power Over Ethernet, slučuje napájecí vedení do nevužitých párů na UTP kabelu, takže po jednom kabelu mohou jít jak data tak napájení.

Cena:
33,28Kč
bez DPH 27,50Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: poenapajec
Hodnocení (426)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Související produkty

Popis produktu

POE napájení - Power Over Ethernet je jednoduchý způsob jak zabezpečit napájení přístupového bodu na střeše. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich posílá napájení zařízení na vzdálený konec. Na krátké vzdálenosti je většinou možné využít napájecí adaptér standardně dodávaný s přístupovým bodem, nebo jiným síťovým prvkem, který chceme napájet po ethernetovém kabelu. Jestliže je úbytek napětí na vedení při větších délkách ethernetového kabelu příliš velký, je možné použít jiný výkonnější adaptér tak, aby se tento úbytek eliminoval.

Zapojení pasivního PoE je velmi jednoduché. Na spodní části připojíme ethernetový RJ konektor pasivního PoE do PC, HUBu, nebo Switche a připojíme napájecí adaptér do napájecí zásuvky. Na opačný konec (RJ zásuvka) připojíme zařízení přes ethernetový kabel. Zařízení je tímto připojené.

Parametry

Komentáře

 

logo