W-star 8 port napájecí panel s ochranou proti přepětí 60V, bez zdroje midspan, PwP-8-60
 


W-star 8 port napájecí panel s ochranou proti přepětí 60V, bez zdroje midspan, PwP-8-60

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Do RJ45 konektorů na jedné straně se připojují datové kabely bez napájení, na opačnou stranu se připojují zařízení využívající napájení po ethernetovém kabelu.

Cena:
129,00Kč
bez DPH 106,61Kč
 
Dostupnost: více než 10 ks, Kód: PwP-8-60
Hodnocení (498)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

K napájení se využívají dva nepoužité páry ethernetového kabelu. Napájení je přivedeno z externího zdroje na šroubovací svorky.
Napájecí páry : 4,5 (kladný pól) / 7,8 (záporný pól), Pozor, pokud zapojíte polaritu naopak, led dioda nebude svítit a dojde k poškození kondenzátorů. Linky - páry 4 a 5 jsou mezi sebou spojeny a také 7 a 8 jsou mezi sebou spojeny. Panel nelze použít pro 1G síť. Power panel je doplněn sadou kondenzátorů pro lepší a kvalitnější filtraci a pro vyšší stabilitu napájecího napětí.

Rozhraní:
8x RJ45 konektor pro připojení do LAN (Data)
8x RJ45 konektor pro sloučený výstup (Data+Napájení)
1x 2pin šroubovací pro připojení napájení
4x 3mm díra pro připevnění zemnícího vodiče (vodič není součástí dodávky)
led indikace napájení (funguje pouze v případě, že na vodičích 4,5 je plus)
Panel nelze použít pro 1G síť.

Mezní hodnoty:
Max napájení napětí ss 48V, střídavé 42V

Zemnění :
Obecným problémem je poškození zařízení přepětím na ethernetovém portu.
Náš power panel byl navržen a vyroben v České Republice na základě našich dlouholetých zkušeností s provozem wifi zařízení. Proto je panel opatřen kvalitní zemnící plochou rozlitou po spodní části tištěného spoje a vyvedenou do zemnících bodů. Pokud připojíte zemnící vodič k power panelu do zemnícího bodu, budete mít přímo uzeměné stínění UTP kabelu a konektory. Doporučujeme pro venkovní instalaci používat stíněný UTP kabel, pro vnitřní instalace stačí nestíněný, tím dojde i k oddělení zemnění aktivních prvků od zařízení, které jsou instalovány ve venkovním prostředí.

Ochrana proti přepětí:
Napájecí - NIKOLIV DATOVÉ - vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektronickými součástkami. Je to z důvodu jejich rychlejší odezvy na případné přepětí nežli převážně používané plynové bleskojistky.
V případě, že je panel pod napětím stav indikuje svým svitem LED dioda. Pokud dioda nesvítí, je problém patrně v napájení.

Provozní teplota: -20st až +70st
Ochrana je vyráběna ve dvou provedeních
A) - 30V - PWP-8-30 - vhodné pro použití s pasívní napájecí technologií s napětím do cca 25V.
B) - 60V - PWP-8-60 - vhodné pro zařízení používající 48V napájecí technologii (max 56V)
Zbytkové napětí při testování rázovou vlnou 2000V 8/20us dosahuje hodnot nižších než 150V.
Prosím, zkontrolujte při objednání, kterou verzi potřebujete - verze se liší ozančením v kódu.

Označení 30V a 60V je pouze logistické, přesná hodnota svodu se může mírně lišit. Pro 30V verzi může být rozptyl od 30-40V pro 60V verzi od 56V do 70V.

Chcete-li panel používat na napětí nad 48V (např. z důvodu akumulátoru), napiště nám to prosím do poznámky k objednávce.

Pokud připojíte na 60V verzi napájení vyšší než cca 60V dojde k trvalému a nevratnému poškození elektronických součástek a ochrana (a pravděpodobně i panel) nebude funkční. Každá deska má kusovou zkoušku, to znamená, že veškeré její funkce byly otestovány při výrobě v ČR.

UPOZORNĚNÍ: Toto není přepěťová ochrana, pokud potřebujete plnohodnotnou ochranu proti přepětí použijte prosím v soustavě zařízení dle platné normy.

Parametry

Komentáře

 

logo