W-star Gigabit multipower, 3 port multinapaječ max 60V s ochranou a indikací, MPR3G-60LUX
 


W-star Gigabit multipower, 3 port multinapaječ max 60V s ochranou a indikací, MPR3G-60LUX

Výrobce
W-STAR

 
 

Gigabit multipower - 3 port multinapaječ max 60V s ochranou proti přepětí a indikací LUX

Cena:
699,00Kč
bez DPH 577,69Kč
 
Dostupnost: na info, Kód: MPR3G-60LUX
Hodnocení [nehodnocen]
 
 

Popis produktu

Gigabitový Multipower poskytuje 300% zálohu napájení Vašich zařízení.
Multinapaječ integrující 3 pasivní POE injektory. Je vhodný pro napájení až dvou zařízení až ze tří vhodně dimenzovaných zdrojů.
Panel je patřený kvalitní zemnící plochou a elektronickou ochranou proti přepětí na napájeném portu. Panel je osazen navíc i ochranou proti zkratu na napájeném ethernetovém portu a signalizací dostupnosti napájení.
 • Multipower slučuje napájení ze 3 nezávislých zdrojů a umožňuje napájení až 2 zařízení. Jedno připojujete pomocí ethernetu a jedno pomocí svorek
 • Výstupní ethernetový port má instalovanou ochranu proti přepětí na napájecích vodičích, která omezuje zavlečení přepětí do dalších zařízení.
 • Výstupní ethernetový port má instalovanou vratnou pojitku proti přetížení 0,9A.
 • Multipower má 3 vodičovou svorkovnici pro připojení dalšího zařízení k napájení, která umožňuje připojit vodičem do svorkovnice i zemnění
 • 2 otvory pro uchyceni v držáku, nebo pouze v rozvaděči
 • Indikace stavu pomocí led - pokud led svítí žlutě, je v pořádku napájecí napětí panelu.
 • Zeleně svítí led dioda, pokud je vstupní port pod napětím ze zdroje.

  Jednoduše poznáte, co se v portu děje. Pokud nesvítí žádná led, je problém se zdrojem napětí. Pokud svítí žluté ledky a zelené ne, porty u kterých nesvítí zelené led mají odpojen napájení. Pokud svítí i žluté i zelené ledky na portu vše funguje bez problémů. Do RJ45 konektorů dole se připojují datové kabely bez napájení, horní konektor je určen pro připojení zařízení využívající napájení po ethernetovém kabelu. K napájení se využívají dva nepoužité páry ethernetového kabelu. Napájecí páry, obvykle : 4,5 (kladný pól) / 7,8 (záporný pól), konkrétní zapojení si zvolí uživatel sám při montáži. Linky - páry 4 a 5 jsou mezi sebou spojeny a také 7 a 8 jsou mezi sebou spojeny. Panel lze použít pro 1G i 100M síť. Rozhraní: 3x RJ45 konektor pro připojení do LAN (Data plus napájení) od uživatelů 1x RJ45 konektor pro sloučený výstup (Data+Napájení) 1x 3pin šroubovací pro připojení napájení 2x 3mm díra pro připevnění zemnícího vodiče (vodič není součástí dodávky) led indikace napájení (funguje pouze v případě, že na vodičích 4,5 je plus)

  Mezní hodnoty:
  Max napájení napětí ss 48V,
  Střídavé 56V
  Ochrana proti přepětí: Napájecí - NIKOLIV DATOVÉ - vodiče výstupního portu jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektronickými součástkami. Je to z důvodu jejich rychlejší odezvy na případné přepětí nežli převážně používané plynové bleskojistky. V případě, že je panel pod napětím stav indikuje svým svitem LED dioda. Pokud dioda nesvítí, je problém patrně v napájení.
  Multipower je vyráběn ve dvou provedeních A) - 30V - vhodné pro použití s pasívní napájecí technologií s napětím do cca 25V. B) - 60V - vhodné pro zařízení používající 48V napájecí technologii (max 56V)

  Prosím, zkontrolujte při objednání, kterou verzi potřebujete - verze se liší ozančením v kódu.

  Označení 30V a 60V je pouze logistické, přesná hodnota svodu se může mírně lišit. Pro 30V verzi může být rozptyl od 30-40V pro 60V verzi od 56V do 70V.

  Chcete-li panel používat na napětí nad 48V (např. z důvodu akumulátoru), napiště nám to prosím do poznámky k objednávce.

  Pokud připojíte na 60V verzi napájení vyšší než cca 60V dojde k trvalému a nevratnému poškození elektronických součástek a ochrana (a pravděpodobně i panel) nebude funkční. Každá deska má kusovou zkoušku, to znamená, že veškeré její funkce byly otestovány při výrobě v ČR.

  UPOZORNĚNÍ: Toto není přepěťová ochrana, pokud potřebujete plnohodnotnou ochranu proti přepětí použijte prosím v soustavě zařízení dle platné normy.
 • Parametry

  Komentáře

   

  logo