W-star POE napájení AP, Mikrotik, Kamery, pár, injektor extraktor, pasívní POE, POEUNI
 


W-star POE napájení AP, Mikrotik, Kamery, pár, injektor extraktor, pasívní POE, POEUNI

Výrobce
W-STAR

 
skladem
 

Univerzální adapter pro Power Over Ethernet (POE). Slučuje napájecí vedení do nevužitých párů na UTP kabelu, po jednom kabelu mohou jít jak data tak napájení. Lze použít s acces pointy, kamerami a pod.

Cena:
83,01Kč
bez DPH 68,60Kč
 
Dostupnost: 5-10 ks, Kód: POEUNI
Hodnocení (416)TEXT_OF_5_STARS
 
 

Mohlo by vás také zajímat

Popis produktu

POE napájení - Power Over Ethernet je jednoduchý způsob jak zabezpečit napájení vzdáleného zařízení na střeše. Pasivní PoE využívá volné dráty v UTP kabelu a posílá po nich napájení, které na druhém konci opět rozdělíte na data a napájení.

Zapojení pasivního PoE je velmi jednoduché. Na spodní části připojíme ethernetový RJ konektor pasivního PoE do PC, HUBu, nebo Switche a připojíme napájecí adaptér do napájecí zásuvky. Na opačný konec (RJ zásuvka) připojíme ethernetový kabel, který směřuje na vzdálený konec. Na vzdáleném konci připojíme konec ethernetového kabelu do RJ zásuvky a připojíme konektory napájeni a Ethernet do napájeného zařízení. Zařízení je tímto připojené.
Použití na různé případy v telekomunikacích a sítích, kde potřebujeme po datových vodičích UTP vést i napájení pro zaříezní, například vzdálené přípojné body, routry, kamery, bezpečnostní zařízení.

Rychlost: 10/100 Mbps
Napájecí konektor: 2,1mmx5,5mmx12mm
Vodiče pro napájení: 4/5 a 7/8 (RJ45)
Vodiče pro data: 1/2 a 3/6 (RJ45)
Maximální délka přenosu napájení: 30-40m
Podporuje: 5V, 9V, 12V, 24V, 48V.

Parametry

Komentáře

 

logo